• 2 października 2018
Mała Książka Wielki Człowiek 6

Program trzylatków “Mała Książka – Wielki Człowiek” wystartował ! Serdecznie zapraszamy !

Od września 2018 roku podczas odwiedzin w naszej Bibliotece biorącej udział w akcji “Mała książka – wielki człowiek” Mały Czytelnik otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę „Pierwsze wiersze dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.
Podczas kolejnej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do Karty Czytelnika, a po uzyskaniu dziesięciu naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2015 wraz z opiekunami do naszej Biblioteki.