28 lipca 2010 o godz. 11.15 rozpoczęły się ostatnie w tym miesiącu zajęcia w ramach projektu "Obieżyświat czyli z książką odkrywamy świat". Dzieci wysłuchały opowieści o przygodach bliźniaków Kuby i Buby p.t. "Bon czy ton…", odegrały scenki teatralne dotyczące zasad savoir-vivru oraz wzięły udział w grach i zabawach ruchowych (np. slalom stonoga).  Wszystkie dzieci otrzymały słodycze oraz napoje. Spośród wszystkich uczestników lipcowych spotkań wyłonione zostały dwie osoby, które otrzymały nagrody oraz tytuł "Superaktywnego uczestnika wakacji w bibliotece". Nagrodzone zostały: Kinga Ligocka oraz Dominika Wilk.

Na kolejne ciekawe zajęcia w ramach akcji "Wakacje w bibliotece" zapraszamy  w poniedziałek 2 sierpnia na godz. 11.15.