MATYJASZCZYK MAŁGORZATA - TOSKANIA DZIEŃ PO DNIU. ZAPISKI SPEŁNIONYCH MARZEŃ

Małgorzata Matyjaszczyk kilka lat temu zdecydowała się przeprowadzić na stałe do Toskanii. Z wykształcenia i zamiłowania jest plastykiem, maluje, rysuje, tworzy artystyczne świece, zajmuje się dekupażem. W Polsce prowadziła grupy teatralne i zajęcia artystyczne dla młodzieży. We Włoszech pracuje jako gospodyni na plebanii w parafii, gdzie zajmuje się również wystrojem kościoła, układaniem kwiatów. Wolne chwile spędza na chłonięciu Italii, poznając niuanse jej historii i sztuki oraz codziennego życia, czym dzieli się na łamach swojego bloga oraz na stronach już drugiej książki.

Drugi tom opowieści napisanej na podstawie bloga nagrodzonego przez społeczność internautów. Interesująca i przyjemna opowieść o toskańskim zauroczeniu kobiety, która opisała swoje spełnione marzenie. Czyta Anna Maria Buczek.