CHMIELEWSKA JOANNA - DEPOZYT Cz. 1 (słuchowisko)

Blaski i cienie pożycia małżeńskiego, podane z humorem i ciętym dowcipem. Znakomita porcja rozrywki. Perypetie dwóch rodzin: Karpiowskich i Chlupów dotyczą pewnego depozytu. Całkiem różni bohaterowie, co nadaje wielu sytuacjom dodatkowego uroku i smaczku. Jak łatwo można znaleźć pierwowzory tych postaci w swoim najbliższym otoczeniu, albo przejrzeć się jak w lustrze. Nie tylko znamy ich mechanizmy działań, ale je rozumiemy, identyfikujemy się, czasem współczujemy, a czasem złościmy. Ale co najważniejsze – bawimy się przy tym setnie.

Realizacja: Teatr Polskiego Radia.
Obsada: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Marcin Przybylski, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Tomasz Marzecki, Agnieszka Judycka, Monika Pikuła, Krzysztof Chojecki, Tadeusz Borowski, Irena Kownas, Krzysztof Kowalewski, Kazimierz Wysota, Katia Paliwoda, Małgorzata Steczkowska.

Czas trwania płyty: CD Numer katalogowy w bibliotece: 1480