Spotkanie Autorskie Z Jarosławem Kretem

6 listopada 2012 r. w sali multimedialnej Biblioteki odbyło się spotkanie z Jarosławem Kretem – podróżnikiem, dziennikarzem, fotoreporterem, autorem książek m.in. “Mój Egipt”, “Moje Indie”, “Polska według Kreta”, który zaprosił czytelników w pełną barwnych opowieści podróż po świecie. Autor podzielił się wrażeniami ze swoich wypraw w różne zakątki świata, które zostały przedstawione w książce “Planeta według Kreta”. Licznie zgromadzona publiczność miała również okazję zobaczyć wiele zdjęć z podróży naszego gością do Egiptu oraz Madagaskaru. Kilkugodzinne spotkanie zakończyło się serią ciekawych pytań oraz podpisywaniem książek.

Dziękujemu panu Jarosławowi Kretowi za spotkanie oraz podarowanie Bibliotece książek oraz książek audio.