• 5 października 2021
SPEKTAKL TEATRALNY "ZŁOTA RYBKA" - Studio Teatralne Krak-Art - Projekt: Biblioteka BLISKO Ciebie

We wtorek 5 października Dział dla Dzieci i Młodzieży naszej Biblioteki zamienił się w scenę teatralną. Aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa wystawili spektakl „Złota rybka”, adaptację znanej baśni. Występ skierowany był do przedszkolaków. Wspaniałe stroje, oryginalna scenografia i przede wszystkim ciekawa, pouczająca opowieść o skromnym rybaku i jego kapryśnej żonie, a także złotej rybce, która potrafiła spełnić każde życzenie, sprawiły, że mali widzowie z zaangażowaniem przeżywali przygody bohaterów. Pełne humoru i życiowej puenty przedstawienie zachęciło dzieci do zapoznania się również z innymi klasycznymi baśniami, które warto znać!

Spektakl teatralny odbył się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury