• 9 czerwca 2022
Sensoryczne Czytadełka, 7 Czerwca 2022 - 1

„Mała lama zbuntowana”! – to hasło przewodnie czasu spędzonego w naszej Bibliotece przez najmłodszych czytelników, a zarazem uczestników zajęć z cyklu Sensoryczne Czytadełka w dniach 7 i 8 czerwca.

Zabawa jak zawsze była przednia, wszystkie zmysły wytężone, a twarze roześmiane. W końcu zabawy ruchowe w towarzystwie lamy Amelii, poznawanie emocji i mimik twarzy przy pomocy kolorowych gadżetów, lepienie lam z popcornu i zakupy z wózkiem sklepowym, to najlepsze metody nauki przez zabawę dla małych i dużych.

Cykl zajęć Sensoryczne Czytadełka odbywa się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury