ALEX JOE - POWIEM WAM JAK ZGINĄŁ

Precyzyjnie skonstruowana i trzymająca w napięciu intryga, chłodna logika kryminalnej zagadki. Wszystko to sprawia, że kolejne wydania powieści Alexa cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników powieści detektywistycznej.Kim jest Joe Alex? Po pierwsze to autor powieści kryminalnych. Po drugie to detektyw-amator, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

Audiobook ten jest pierwszym z cyklu opowieści o detektywie amatorze, “Kryminały Joe Alexa”. Podczas pobytu u wspólnego znajomego – Drummonda, Joe i Ben spróbują przewidzieć z której strony nadejdzie wielkie niebezpieczeństwo…