• 5 lutego 2016
Fundacja Klucz
Agnieszka Stelmaszyk – Koalicja Szpiegów – Robert znajduje dziwny list. Sugeruje, że ktoś maczał palce w wypadku jego rodziców. Tylko kto? I dlaczego? W chwili, gdy zaczyna zadawać niewygodne pytania, robi się naprawdę niebezpiecznie. Gdyby Robert był zwykłym trzynastolatkiem, zapewne by się wycofał, albo zgłosił sprawę policji. Ale Robert nie jest zwykłym chłopcem, a policja na niewiele się zda, gdy w grę wchodzą szpiedzy i ich międzynarodowe koalicje. Audiobook zawiera:
Agnieszka Stelmaszyk – Koalicja Szpiegów 1. Luminariusz (czyta Elżbieta Kijowska)
Agnieszka Stelmaszyk – Koalicja Szpiegów 2. Baza G-8 (czyta Elżbieta Kijowska)
Agnieszka Stelmaszyk – Koalicja Szpiegów 3. Misja Hexi Pen (czyta Elżbieta Kijowska)

Agnieszka Stelmaszyk – Kroniki Archeo – Dramatyczne wypadki w Ameryce Południowej na szczęście przyniosły też wiele dobrego. Panna Ofelia odnalazła dawno zaginionego ojca, a Kasztelan wreszcie się jej… oświadczył. Jednak oświadczyny po szyję w błocie trudno uznać za odpowiednie. Wujek Ryszard, pod pozorem wyjazdu naukowego do Paryża, planuje kolejne, tym razem romantyczne. Ostrowscy i Gardnerowie dołączają do wyprawy, i tylko panna Ofelia pozostaje nieświadoma prawdziwego celu podróży. Jednak archeologiczne zagadki nie są w stanie pozostawić Ani, Bartka, Mary Jane, Jima i Martina na długo w spokoju i kiedy samolot ląduje we Francji… Celtowie, zmurszałe kurhany i śpiące w nich księżniczki kuszą młodych odkrywców. A kiedy na ich drodze staje prawdziwy druid… nie sposób oprzeć się kolejnej przygodzie! Audiobook zawiera:
Agnieszka Stelmaszyk – Kroniki Archeo 8. Szyfr Jazona (czyta Elżbieta Kijowska)
Agnieszka Stelmaszyk – Kroniki Archeo 9. Komnata szeptów (czyta Elżbieta Kijowska)

Czas trwania płyty: DAISY Numer katalogowy w bibliotece: 1855
Czas trwania płyty: DAISY Numer katalogowy w bibliotece: 1856