DSCN3003

Dzisiaj zakończyliśmy nasze spotkania w ramach akcji „Wakacje w Bibliotece”. Na koniec naszych dwumiesięcznych zmagań, przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru „Bajkowe Skarbki Śląska”, który zaprezentował naszej publiczności spektakl p.t. ”Pan Gaweł i jego pies” – historię sympatycznego zegarmistrza, który nie tylko naprawi zepsuty sprzęt ale pomoże również w niecodziennych życiowych sytuacjach. Sprawi, że Malwina przestanie kichać, przygotuje przyjęcie urodzinowe, upiecze tort oraz uleczy ze smutku i przygnębienia ukochaną świnkę. Widzowie mogli zobaczyć dzisiaj zabawne przestawieni z pouczającą treścią – aby pomagać nie trzeba wiele, wystarczą tylko dobre chęci. Wspólna zabawa, pouczająca historia i wciągająca gra aktorska to fajne zakończenie naszej wakacyjnej przygody.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.