• 29 października 2019

NASZE PODLASIE

6 listopada 2019 – godz. 17.00

WSTĘP WOLNY

Joanna i Arkadiusz Zientala – rodowici mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego. Arkadiusz – absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, z wykształcenia architekt z ponad 25-letnim doświadczeniem projektowym. Wraz z żoną prowadzą PP ArCADius, wykonując działalność związaną z projektowaniem i nadzorowaniem inwestycji dla osób prywatnych, firm i instytucji publicznych. Między innymi z ich pracowni wyszedł projekt Rodzinnego Parku Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim, za który otrzymali wyróżnienie na “Najlepszą Przestrzeń Publiczną”. Od paru lat zakochani w psach rasy Alaskan Malamut. Dakar, Kira oraz Mili są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny, a ich szczególna uroda i charakter doceniana jest również na wielu krajowych i międzynarodowych wystawach, czego dowodem są liczne nagrody. Ich pasją są podróże oraz smak dobrej kuchni. Po licznych wojażach po Świecie, Europie i Polsce trafili na piękne Podlasie i o tym uroczym regionie, o przyrodzie, wspaniałych mieszkańcach, kulturze, architekturze, tradycyjnej i zdrowej kuchni chcą Wam opowiedzieć.

ZAPRASZAMY!