GOSCINNY RENE, SEMPE JEAN-JACQUES - MIKOŁAJEK. NOWE PRZYGODY MIKOŁAJKA. TOM 1

Bestsellerowy pierwszy tom Nowych przygód Mikołajka podbija serca najmłodszych czytelników, a starszych przenosi w czasy, kiedy sami byli mali… Mały urwis z paczką swoich kumpli – Alcestem, który bez przerwy je, Gotfrydem, który ciągle ma nowe zabawki i Euzebiuszem, który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu, zawsze wkurzą swojego opiekuna, Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Czytają: Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr.

Nowe “Mikołajki” mają szansę stać się kolejnym kanonicznym elementem dziecięcej biblioteczki – jednym z tych, które służą kilku pokoleniom dzieci i rodziców, z ciągle tą samą, świeżą radością czytania. Joanna Olech “Nowe Książki”

Czas trwania płyty: MP3 Numer katalogowy w bibliotece: 232 Czas trwania płyty: CD Numer katalogowy w bibliotece: 233