• 16 września 2024
Jubileuszowy Piknik Z Biblioteką, 75 Lat Razem, Spotkanie Z Remigiuszem Rączką - 1

Świętowania ciąg dalszy! Z tej okazji w piątkowe popołudnie, 13 września  odbył się nasz Jubileuszowy Piknik, który początkowo zaplanowany był w Parku Miejskim. Niesprzyjające warunki pogodowe oraz piątek “trzynastego” jednak nie pokrzyżowały nam planów i całe wydarzenie zostało przeniesione do budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej.

Nie zabrakło także licznych atrakcji dla dzieci. A wśród nich warsztaty: “Balonowi goście” (gniotki), “Bransoletkowy prezent”, “Urodzinowa zakładka do książki” i “Pamiątkowe kamyczki 75 lat razem”.  Oraz spotkanie z małymi zwierzętami, czyli wystawa drobnego inwentarza w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Wszystkie te aktywności cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych (i nie tylko) uczestników spotkania.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Z Tobą, dla Ciebie, przy Tobie – 75 lat razem dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury.

Spotkanie z Remigiuszem Rączką w sali mulitmedialnej

Warsztaty dla dzieci