• 10 października 2019
Łukasz Dębski 17

W czwartkowy poranek miało miejsce Zagadkowe Rodeo w naszej książnicy! Wszyscy zaproszeni uczniowie brali baaardzo aktywny udział w spotkaniu autorskim z Łukaszem Dębskim- scenarzystką, animatorem kultury, poetą oraz autorem książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który z Krakowa przybył do naszych najmłodszych czytelników, aby porozmawiać o swoich książkach i zapoznać ich z zabawną treścią wybranych publikacji. Wydarzeniu towarzyszyło wiele zagadek, łamisłówek oraz rymów. Odbył się również konkurs szybkiego czytania, w którym udział wzięły… Panie nauczycielki! Dobra zabawa, głośny doping i uśmiechy na buziach zebranych świadczyły o świetnym spotkaniu, które odbyło w ramach projektu „Wodzisławskie Chotomalia”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury. Projekt jest dofinansowany w ramach programu Promocja czytelnictwa.