• 24 marca 2022
Moje Miasto - Wystawa Prac Plastycznych I Odiwedziny W Bibliotece - 1

W czwartkowe przedpołudnie naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci klas I i II z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza, a także wysłuchali opowiadania „Franklin i książka z biblioteki”. Najmłodsi poznali księgozbiór przeznaczony dla dzieci w ich wieku, mieli możliwość obejrzenia ilustracji w wybranych przez siebie książeczkach. a także dowiedzieli się od pani bibliotekarki,  co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki.

W Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży do końca marca można oglądać wystawę prac plastycznych „Moje miasto…” wychowanków Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Serdecznie zapraszamy!