• 17 czerwca 2022
Sensoryczne Czytadełka - 14-15 Czerwca - 1

W tym tygodniu (14-15 czerwca) odbywały się ostatnie już zajęcia z serii Sensoryczne Czytadełka. Nie oznaczało to jednak mniejszej dawki wiedzy i śmiechu, która została zaserwowana uczestnikom. Dzieci własnoręcznie wykonywały misie z ręczniczków, mogły skosztować miodu –  misiowego przysmaku, bawiły się z nowo poznanym przyjacielem Misiem Tulisiem (który był motywem przewodnim spotkań) oraz chodziły po jego śladach.

Dziękujemy serdecznia wszystkim uczestnikom oraz trenerkom ze Stowarzyszenia przy Dziupli, które  prowadziły zajęcia!

Cykl zajęć Sensoryczne Czytadełka odbył się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury