• 17 października 2024
Tomasz Minkiewicz 0

Biblioteka przyszłości… a w niej: park rozrywki, basen, dinozaury, bohaterowie ulubionych bajek i latające balony! Wyobraźnia uczniów z SP1 w Wodzisławiu Śląskim nie zna granic, a drzwi do kreatywnej krainy otworzył znany autor i ilustrator książek – Tomasz Minkiewicz. Kierowane jego wskazówkami dzieci stworzyły obszerną mapę wymarzonej biblioteki pełnej nieoczywistych urozmaiceń i atrakcji. W niespełna godzinę powstała wielobarwna praca, wypełniona po brzegi ciekawymi szczegółami i niebanalnymi pomysłami. Nie zabrakło też ciekawostek dotyczących pracy ilustratora. Takiej przygody w bibliotece najmłodsi na pewno nie zapomną. Panu Tomaszowi dziękujemy za przybycie i pokazanie uczniom jak kreatywny i fascynujący jest świat książek.