• 19 listopada 2021
Sonia Bała

16 miesięcy, ponad 30 tysięcy kilometrów, 17 krajów… fantastyczna przygoda i spełnienie marzeń… 18 listopada 2021 w naszej Bibliotece gościła Sonia Bała. Odwiedziła 43 kraje, spędziła równo 500 dni w autostopowej podróży przez Azję, niedawno przeszła ponad 400 km Camino Primitivo, a autostopem pokonała dystans dłuższy niż obwód Ziemi… Podróżuje, chodzi po górach, wspina się, fascynuje się architekturą i uwielbia próbować lokalnej kuchni. Dociera do nieznanych miejsc, podróżuje świadomie, na własną rękę i blisko lokalnych społeczności. To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Dziękujemy.

Spotkanie odbyło  się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury