W czwartek, 24 lipca zakończyliśmy pierwszy cykl zajęć literacko-plastycznych, w ramach Wakacji w Słonecznej Bibliotece. W zajęciach uczestniczyło 421 osób. Dzieci bawiły się w podróżników, wykonały makiety namiotów, sporządziły baśniowe mapy, rywalizowały w wielu konkursach i konkurencjach ruchowych.

Przez cały lipiec trwał konkurs na Superaktywnego Uczestnika Słonecznej Biblioteki. Najbardziej aktywne dzieci – uczestniczące we wszystkich 16 zajęciach otrzymały wspaniałe nagrody i okolicznościowe dyplomy.
Wśród nagrodzonych znaleźli się : Dominika i Mateusz Pławny, Tomasz Bochenko oraz Rafał Małysa.

Na następny cykl zajęć p.t. “I Ty możesz być olimpijczykiem” zapraszamy w sierpniu, od poniedziałku do czwartku o godz.11.00 .