• 21 lipca 2021
Szaleństwa Pana Brumma - Wakacyjne Zabawy Z Książką - Lato 2021 - Zajęcia W Parku Miejskim

Tematem przewodnim dzisiejszych zajęć wakacyjnych, spędzonych w Parku Miejskim, były perypetie sympatycznego niedźwiadka – Pana Brumma. Na początku wszyscy wysłuchali opowiadania „Pan Brumm utknął na dobre”. Głównego bohatera historyjki spotkały bardzo zabawne przygody, z których dzieci miały duży ubaw! Następnie uczestnicy zajęć podjęli się zadania, jakim było wspólne stworzenie (na dużym arkuszu papieru, przy pomocy farb) dużego brązowego misia. W efekcie twórczej pracy grupowej powstał piękny, brunatny niedźwiedź. Po kreatywnych, artystycznych aktywnościach nadszedł czas na zabawy z chustą, figle na placu zabaw i zagadki. Na następne zajęcia zapraszamy już jutro o godzinie 10.00.