W czwartek 12 marca o godz.11.00 w sali multimedialnej naszej biblioteki miało miejsce kolejne ważne wydarzenie artystyczne – spotkanie autorskie z twórczynią powieści dla młodzieży – Małgorzatą Król, uświetnione znakomitym występem teatru z I LO w Wodzisławiu pod kierunkiem p. Bańczykowej.

Młodzież przedstawiła luźną adaptację fragmentów obu powieści autorki p.t. "Jesteś oceanem tajemnic". Na widowni zasiedli uczniowie wodzisławskiego I LO oraz liczni goście m.in. senator Antoni Motyczka.

W drugiej części spotkania publiczność miała okazję do bezpośredniej dyskusji z pisarką.

Zapraszamy serdecznie do Wypożyczalni dla Dorosłych, gdzie można wypożyczyć obie powieści p. Małgorzaty Król, napisane pod pseudonimem artystycznym Margaret Feljan – "Zanim zakwitną kasztany" oraz "W cieniu marzeń".