Pan Twardowski I Teatr ART RE 3

Niezwykłych atrakcji z okazji XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ciąg dalszy. Dzisiaj najmłodsi wodzisławianie mieli okazję zobaczyć przedstawienie teatralne oparte na znanej legendzie krakowskiej  Pan Twardowski.  Przedstawione w humorystyczny sposób perypetie tytułowego bohatera, któremu udało się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi, zagwarantowały młodym widzom fantastyczną zabawę. Doskonała gra aktorska, kolorowa scenografia (w tle Zamek na Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa w Parku Ojcowskim), muzyka, stroje – wszystko to pozwoliło dzieciom na zetknięcie się z elementami naszej narodowej kultury. Niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa – za co serdecznie  dziękujemy!