18 i 19 lutego 2010r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach "Ferii w Bibliotece". Po serii zajęć plastycznych bibliotekarze Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży zaproponowali dzieciom wspólne czytanie i zabawy ruchowe.  Uczestnicy spotkań wysłuchali fragmentów książek z serii "Magiczny domek na drzewie", odpowiadali na pytania dotyczące treści opowiadań oraz wzięli udział w ciekawych zabawach ruchowych, dotyczących zimowej olimpiady (m.in. bieg klasyczny, slalom narciarski, skoki narciarskie itp). Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, a na zwycięzców konkurencji olimpijskich czekały nagrody i medale.

Drugi tydzień ferii zimowych to kolejne ciekawe spotkania i zajęcia w bibliotece. Już od poniedziałku zapraszamy na godzinę 11.00 na cykl zajęć plastycznych, które poprowadzi pani Aneta Żok.