19 listopada o godz.18.00 odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie z Daną Buchczyk,autorką tomiku „W milczeniu szeptane”. Poetka mieszka od lat w Hamburgu. Do kręgu jej zainteresowań należą m.in.: astrologia, astropsychologia, numerologia i symbolika Tarota połączona ze zwykłym ludzkim życiem.

Poetka recytowała wiersze z tomiku poezji “W milczeniu szeptane” – wiersze o życiu i poszukiwaniu sensu w pozornie przypadkowych ludzkich losach ; wiersze o miłości, radościach i zwątpieniach, nadziejach i rozczarowaniach – wiersze napisane są w formie wewnętrznego dialogu, który toczy sie w każdym z nas, jesli tylko zechcemy słuchać.

Dana Buchczyk okazała się osobą niezwykle ciepłą, promieniującą niezwykłą harmonią i pozytywną energią. Jej wiersze, często mówiące o przeznaczeniu życia człowieka zrobiły wielkie wrażenie na licznej publiczności, czego wyrazem były długie oklaski.

Autorka mająca niezwykłą zdolność do zaklinania rzeczywistości w słowo, długo podpisywała autografy i rozmawiała ze swoimi aktualnymi i przyszłymi czytelnikami.