XII Tydzień Bibliotek

XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek już za nami. Przypomnijmy, że obchody rozpoczęliśmy spotkaniem ze znakomitą pisarką, malarką i scenarzystką, panią Romą Ligocką. Specjalną propozycję dla młodzieży stanowiły spotkania z  Ewą Nowak, pisarką, publicystką, felietonistką i autorką wielu powieści dla dzieci i młodzieży oraz z Krzysztofem Petkiem, autorem książek przygodowo-sensacyjnych. Dla najmłodszych wystąpili aktorzy Teatru ART-RE z Krakowa, którzy przygotowali spektakl oparty na krakowskiej legendzie Pan Twardowski. Tydzień Bibliotek zakończyło spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem, podróżnikiem, który zwiedza świat polskim małym fiatem 126p. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszych zaproszeń i wzięli udział w spotkaniach. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Państwu do gustu.