ALEX JOE - ŚMIERĆ MÓWI W MOIM IMIENIU

Powieść “Śmierć mówi w moim imieniu”, która ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Arkadiusza Bazaka,  jest jednym z kryminałów traktujących o przygodach Joe’go Alexa, autora powieści kryminalnych, detektywa-amatora, który całkiem dobrze sobie radzi z rozwiązywaniem trudnych spraw. Joe Alex to także przyjaciel pewnego inspektora policji ze Scotland Yardu – Benjamina Parkera, któremu pomaga rozwiązywać zawiłe zagadki.

W “Śmierć mówi w moim imieniu” słuchacze audiobooka poznają historię tajemniczego morderstwa. Kiedy główny bohater w pewien mglisty wieczór wybiera się ze swoim przyjacielem Benjaminem do teatru nie spodziewa się przedstawienia, w którym główną rolę zagra martwy aktor… Śledztwo wydaje się bezcelowe, bo przecież nikt nie mógł popełnić tego morderstwa…