• 9 grudnia 2015
NIEMIECKI. KURS PODSTAWOWY

Zacznij mówić i czytać po niemiecku! W najnowszym wydaniu unikalnego kursu dla dorosłych znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnej i skutecznej nauki: obszerny podręcznik w nowoczesnej szacie graficznej, nagrania native speakerów z tłumaczeniami oraz wciągające ćwiczenia w programie komputerowym.

Książka (208 str.): 39 ciekawych lekcji – poznaj słownictwo i podstawy gramatyki; 1800 słów, zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień – zrób zakupy, kup bilet, zapytaj o drogę; teksty, dialogi, ciekawostki oraz słowniczek niemiecko-polski; ćwiczenia utrwalające z kluczem i rozdziały podsumowujące – ucz się aktywnie i trwale zapamiętuj.

3 x CD (audio + MP3): ponad 250 minut nagrań native speakerów – poznaj wymowę Niemców; nagrania z tłumaczeniami – powtarzaj za lektorem; słuchaj i ucz się w drodze do pracy, na siłowni, w samochodzie.

Program komputerowy: ćwiczenia interaktywne – utrwalaj i powtarzaj materiał; gry językowe – nawet nie zauważysz, jak zapamiętasz słówka; testy podsumowujące – dowiedz się, ile już umiesz; wygodne tworzenie nagrań mp3 – twórz własne playlisty i zapamiętuj szybciej.

Czas trwania płyty: MP3 Numer katalogowy w bibliotece: 1832