• 7 lutego 2017
KIRKMAN ROBERT - THE WALKING DEAD III, IV

Grupa walczących o przetrwanie uciekinierów z Atlanty, na czele z posterunkowym Rickiem Grimesem, dociera do opuszczonego więzienia. Czy za jego murami znajdą schronienie? Czy może stanie się dla nich ponurym grobowcem? Po sukcesie pierwszej na świecie adaptacji dźwiękowej kultowego komiksu The Walking Dead Roberta Kirkmana, studio Sound Tropez rozpoczęło prace nad kolejnymi częściami tego nietypowego słuchowiska. W adaptacji III i IV tomu do gwiazdorskiej obsady dołączyła Sonia Bohosiewicz. Wcieli się ona w jedną z najważniejszych postaci serii – Michonne. Jej bohaterka do perfekcji opanowała posługiwanie się samurajskim mieczem i będzie wartościowym wsparciem dla Ricka i pozostałych bohaterów w walce o przetrwanie.

The Walking Dead to trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami, budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw – musi przeżyć…

Obsada:

• Narrator: Krzysztof Banaszyk