• 6 maja 2021
MIELECH AGNIESZKA - EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN. DOOKOŁA ŚWIATA 1. KALIFORNIA

Marzycie o dalekich podróżach i poznawaniu świata? Dołączcie do Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn! Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i obierzcie kurs na przygodę!

W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Podczas wycieczki z Los Angeles do San Francisco zatrzymają się na dłużej nad Pacyfikiem i będą obserwować słonie… morskie! Staną oko w oko z niedźwiedziem w parku narodowym, zobaczą najwyższe na świecie drzewa i w najgorętszym miejscu na Ziemi spali ich słońce. A zaplanowany odpoczynek w Mieście Aniołów zostanie przerwany przez… trzęsienie ziemi! Czyta Joanna Pach-Żbikowska.