• 31 maja 2016
Moja Rodzina – Mój świat 14

31 maja 2016 w sali multimedialnej MiPBP odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy Moja rodzina, mój świat. Konkurs, na który napłynęło 270 prac plastycznych zorganizowany został z okazji Metropolitalnego Święta Rodziny. Komisja konkursowa przyznała 36 nagród i wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych: klasa I-III, klasa IV-VI oraz gimnazjum. Dyplomy i nagrody wręczali: pani Barbara Chrobok – zastępca Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl., ksiądz prałat Bogusław Płonka – proboszcz parafii WNMP w Wodzisławiu Śl., oraz pani Joanna Stolarska – kierownik Biura Kultury Sportu i Zdrowia UM. Uroczystość uświetnił koncert muzyczno-taneczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 3 z Wodzisławia Śl. pod kierunkiem pani Izabeli Antończak. Wystawę wszystkich prac konkursowych można oglądać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży do 30 czerwca 2016.

klasa I-III

I miejsce – Oliwier Andruszewicz

II miejsce – Maja Kopczyńska

III miejsce – Błażej Tkocz, Sandra Lukanek

klasy IV-VI

I miejsce – Nikola Wajsman

II miejsce – Martyna Lubszczyk, Alicja Maroszek

III miejsce – Zofia Wróbel, Anastazja Gładysz

I miejsce – Paulina Przybyła

II miejsce – Paulina Górecka, Zuzanna Wieczorek

III miejsce – Julia Kałuża, Zofia Nowak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!