• 13 czerwca 2022
Silent Party 2022 - 1

W sobotni, wczesny wieczór, 11 czerwca również braliśmy udział w trwających właśnie Dniach Wodzisławia, organizując na płycie Rynku Silent Party, czyli cichą imprezę w słuchawkach. Każdy uczestnik wydarzenia sam mógł zdecydować, do jakiej muzyki będzie się bawić, tańcząc przy ulubionych dźwiękach płynących ze słuchawkowych głośników lub wsłuchując się w znane melodie, relaksując się na leżakach w strefie chillout.

Dziękujemy firmie Silent Disco Party za pomoc w organizacji wydarzenia, a uczestnikom za liczny i aktywny udział w imprezie.

Wydarzenie Silent Party, czyli cicha impreza w słuchawkach! odbyło się w ramach Projektu Biblioteka BLISKO Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury