• 15 listopada 2016
W Stumilowym 15

15 listopada 2016 w sali multimedialnej Biblioteki odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy” Spotkajmy się w Stumilowym lesie”. Konkurs, na który napłynęło 311 prac plastycznych z 29 placówek przedszkolnych i edukacyjnych miasta Wodzisławia Śląskiego zorganizowany został z okazji 90. rocznicy wydania „Kubusia Puchatka.” A. A. Milne . Komisja konkursowa przyznała 40 nagród i wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci z I-III klasy SP. Dyplomy i nagrody wręczali: pan Mieczysław Kieca – Prezydent Miasta Wodzisław Śl. oraz pani Barbara Chrobok – zastępca Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl. Uroczystość uświetnił spektakl teatralny „Kubuś Puszatek” w wykonaniu teatru KRAK – ART z Krakowa. Wystawę nagrodzonych prac konkursowych można oglądać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży do 3 grudnia 2016.

LAUREACI KONKURSU

PRZEDSZKOLA