• 13 kwietnia 2016
Moje Przedszkole 18

Uroczyste rozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje przedszkole”, którego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, odbyło się 13 kwietnia 2016 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim. W konkursie uczestniczyć mogły wszystkie placówki przedszkolne, znajdujące się na terenie powiatu wodzisławskiego. Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Marlena Frydecka z PP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim – opiekun: Anna Kapica, Danuta Kot

II miejsce – Anna Szymura z ZSP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim – opiekun: Iwona Magiera

III miejsce – Marta Musik z PP nr 18 w Wodzisławiu Śląskim – opiekun: Barbara Szuleka

Wyróżnienia:

Kamila Bielec z PP nr 1 w Pszowie – opiekun: Żaneta Kucharczyk

Kinga Brachman z PP w Turzy Śląskiej – opiekun: Aleksandra Musioł

Gabriela Drzężla z ZSP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim – opiekun: Iwona Magiera

Joanna  Gorczyca z PP nr 2 w Pszowie – opiekun: Mirosława Klimek

Sławomir Musioł  z PP w Turzy Śląskiej – opiekun: Justyna Szczyrba

Emilia Niekowal z PP w Lubomi – opiekun Barbara Pytlik

Barbara Radecka z PP nr 1 w Radlinie – opiekun Grażyna Chmiel

Sandra Saładajczyk z PP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim – opiekun Maria Kędra

Szarlotta Szulik z Odziału Przedszkolnego przy SP w Krostoszowicach – opiekun Dominika Grzesiek

Emilia Zielonka z PP w Rogowie – opiekun Beata Michalska

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wśród widowni mieliśmy okazję gościć laureatów, ich rodziców oraz nauczycieli. Spotkać mogliśmy również grupy z PP nr 5 oraz PP nr 6, które umiliły zebranym gościom czas swoimi występami artystycznymi. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.