• 8 listopada 2021
O Popielu I Myszach - Teatrzyk - Projekt: Biblioteka BLISKO Ciebie

8 listopada w naszej Bibliotece odbyło się przedstawienie teatralne O Popielu i myszach, wystawione przez aktorów teatru Krak- Art z Krakowa. W występie zorganizowanym w ramach akcji Biblioteka BLISKO Dzieci, opartym na znanej, polskiej legendzie o zachłannym kniaziu zjedzonym przez gryzonie, przedszkolaki aktywnie uczestniczyły. Najmłodsi żywiołowo współtworzyli fabułę spektaklu poprzez udział w zabawach ruchowych i tanecznych.

Przedstawienie teatralne oraz wydarzenie Biblioteka BLISKO Dzieci odbyły się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury