• 7 listopada 2022
Rodzinna Gra Terenowa 2022 - 1

W sobotę, 5 listopada wraz z 99 Drużyną Harcerską “Dzikusy” Wodzisław Śląski zorganizowaliśmy Rodzinną Grę Terenową w ramach akcji Jesienna Przygoda z Biblioteką! Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły znakomitej zabawie. Uczestnicy poruszali się po mieście, posługując się mapami, by dzięki nim odnaleźć najbardziej urokliwe fragmenty architektury Starego Miasta i odgadnąć zaszyfrowane hasło. Grę wygrali najmłodsi, ale satysfakcja i dobry nastrój udzieliły się każdemu, kto wziął udział w tej niecodziennej wycieczce. Po pełnej wrażeń eskapadzie nadszedł moment na wspólną zabawę i poczęstunek.

Dziękujemy harcerzom i uczestnikom za wspaniale spędzony razem czas.

Wydarzenie odbyło się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury