• 24 sierpnia 2022
Wakacje W Bibliotece 2022 - Droga Do Szczęścia - Teatr Lalek Kukiełka - 1

W środowe przedpołudnie, 24 sierpnia, w naszej Bibliotece odbyło się przedstawienie Droga do szczęścia w wykonaniu Teatru Lalek Kukiełka. To ciepła i wzruszająca historia ukazująca losy staruszki, która próbuje odnaleźć w swoim życiu szczęście. Bajka ma ważne przesłanie – młodzi widzowie mogli przekonać się, ile warta jest przyjaźń. Uczy, że najważniejszy jest drugi człowiek, a prawdziwego szczęścia nie da się kupić. Bogata scenografia, efekty świetlne i dźwiękowe spowodowały, że dzieciom spodobała się ta opowieść. Po zakończonym występie aktorzy odpowiadali na pytania zadawane im przez najmłodszych. Uczestniczy mogli także przyjrzeć się z bliska kukiełkom. Po spotkaniu wszyscy otrzymali kolorowanki oraz krzyżówki.