• 12 lutego 2021
WALENTYNKI W BIBLIOTECE - ZAPRASZAMY 12 I 15 Lutego! Na Zdjęciu Czekoladki, Zakładki Do Książek Oraz Książki Opakowane W Papier Ozdobny W Serduszka - Wszystko W Barwach Czerwieni

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI!

W dniach 12 i 15 lutego czekają na naszych Czytelników walentynkowe niespodzianki.

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży zachęca do zabawy wszystkie dzieci. Czeka na Was ogromne serce, czyli Lovebudka – tło do Waszych walentynkowych zdjęć.
Zapraszamy Rodziców z Dziećmi, Dziadków z Wnukami, sympatie, pary, znajomych… Zapraszamy także do randki w ciemno z książką i skorzystania z serduszkowych krzyżówek.
Możecie również posłuchać online walentynkowe czytanki:

“Kochamy Cię, Misiu Tulisiu”

Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprasza na Randkę w Ciemno z nieznaną, intrygującą, pociągającą… książką. Część zbiorów opakowana jest w walentynkowy, czerwony papier, pod którym skrywają się tajemnicze historie miłosne.
Częstujemy czekoladkami, a do każdej książki dołączona jest nasza biblioteczna zakładka. Zachęcamy Państwa do odwiedzin i wypożyczeń.

Dział Muzyczny zapewnia odpowiedni nastrój muzyczny na Walentynki.
Muzyka o miłości na płytach winylowych oraz CD,
a także audiobooki z miłosnymi historiami czekają.
Zapraszamy!