Dzień dzisiejszy "Książkowego zawrotu głowy" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozpoczął kiermasz książki dziecięcej, ulubionych polskich autorów – gości projektu. Na kiermaszu można było również zakupić książki używane. Nie zabrakło także niespodzianek dla młodszych czytelników. W Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyły się zabawy ruchowe i edukacyjne. Atrakcją spotkania było malowanie twarzy oraz zabawa z balonikami. W ramach akcji "Książkę kupujesz w rozwój dziecka inwestujesz" dzieci otrzymały w prezencie od Biblioteki książki oraz słodycze. Spotkanie odbyło się w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom "Czytanie łączy Europę".

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka składamy wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu każdego dnia.